• DOLAR 19,10 %0.06
  • EURO 20,63 %-0.01
  • G.ALTIN 1.201,56 %0.07
  • BİST100 4.997,80 %-0.68
  • BITCOIN 27.000 %-3.6
  • ETHERIUM 1.719 %-2.9
12°
Zafer Cici

Tüm Makaleleri

Zafer Cici

UFC 286

Geçtiğimiz haftasonu Londra’da gerçekleştirilen UFC 286 gecesinde Kamaru Usman ve Leon Edwards arasındaki üçlemenin son karşılaşması yapıldı.

Efsane Sporcular Serisi: Jennifer Beth Thompson

Jennifer Beth Thompson 26 Şubat 1973 yılında Danvers, Massachusetts, ABD’de dünyaya geldi.

Usman vs Edwards 3

UFC 286’da bu hafta bizleri dev bir maç bekliyor, Leon Edwards ve Kamaru Usman kafese çıkıyor. Daha önce iki kez karşılaşan bu ikilinin son maçı herkesi şok edecek şekilde Edwards’ın galibiyetiyle son...

Efsane Sporcular Serisi: Ronda Rousey

Kadın sporcular için kendini ispatlamak, medyada yeterince yer almak ve adından söz ettirmek yeterince zorluyken bir de bunu erkeklerin egemen olduğu dövüş sporları içinden yapabilmek gerçekten saygıy...

UFC 285

Geçtiğimiz hafta pazar günü gerçekleştirilen UFC 285’te oldukça keyifli maçlar yapıldı, iki kemer maçının yapıldığı gecede bu maçların öncesinde de bir çok karşılaşma oldu.

Efsane Sporcular Serisi: LeBron James

Hala aktif olarak basketbol oynarken efsane olmayı başarmış bir sporcu LeBron James, genç bir oyuncuyken başladığı basketbolda kariyer basamaklarını çok hızlı ve sağlam adımlarla geçerek, elde ettiği...

Jones vs Gane

Jon Jones ağır siklet kemeri için yıllar sonra kafese geri dönüyor. Bu pazar sabahı UFC’de ağırsiklet kemeri için Jon Jones ve Ciryl Gane arasında bir mücadele olacak.

Efsane Sporcular Serisi: Ryan Lochte

Ryan Lochte 3 Ağustos 1984’te ABD’de dünyaya geldi. Kübalı bir anne ile Alman ve İngiliz kökenli bir babanın üçüncü çocukları olarak doğan Lochte’nin daha sonra iki erkek kardeşi daha olmuştur.

Bungee Jumping

Ekstrem sporlar, adrenalin sevenlerin ve maceracı kişilerin tercih ettiği ve diğer spor türlerine göre belli bir oranda tehlike barındıran sporlardır.