Bayraklarında dili vardır? Neyi simgeledikleri açıktır.

Alalım FİLİSTİN bayrağını: Dört renk taşır.

SİYAH: ABBASİLER’İ

BEYAZ : EMEVİLER’İ

YEŞİL: FATİMİLER’İ

KIRMIZI RENGE GELİNCE: Haşimi oğullarından, Osmanlı’ya isyan eden Şerif Hüseyin’in, döktüğü TÜRK kanını sembolize eder. Bizim gençliğin salladığı Filistin bayrağı işte böyle semboller taşır. Emeviler, Müslüman yapmak için kılıç zoruyla çok Türk kanı akıtmıştır. Dini akidelerimiz arasında aslı astarı olmayan birtakım fikirler sokmuştur.

Ey Türk gençliği hassasiyetimiz çok yerindedir. İsrail’e lanetimiz az bile gelir. Ancak Filistin bayrağı yerine hepimizin elinde Türk bayrağı olsa daha iyi olmaz mı?
X
İSRAİL BAYRAĞI:
Bayrak ortasındaki yıldız, Davut Peygamberin yıldızıdır. Davut yıldızı diye tabir edilir. Alt ve üstteki çizgilere gelince: Nil ve Fırat’ı simgeler… Vadedilmiş topraklardan! Yola çıkarak “Nil’den-Fırat’a” bizimdir idealinin peşindedir. Tevrat’a sonradan ilave edilen metin yok mudur?

Mesela: Allah’ımız Filistinliler için “Hayvanlar, öldürülmeleri gerekir!” demesi mümkün müdür? Karıncanın hakkını arayan yüce yaratıcımızı saçma sapan söylemlere alet etmek uygun mudur, yakışık alır mı? Ama bunu yapanlar İsrail olunca, demek ki çok yakışmaktadır!...
X
Bilmeyerek yapılan hataların affı mümkündür… Bildikten sonra yapılanın, affı var mıdır?