Hafta için her gün 17.45'de FOX TV'de izleyici karşısına çıkan Yalnız Kalpler dizisi merak ediliyor. Peki Yalnız Kalpler dizisinin konusu ne? Dizide kimler yer alıyor? İşte  merak edilen tüm detaylar...

Yalnız Kalpler dizisinin konusu ne?

Kapadokya’da geçirdikleri büyülü bir akşamdan sonra birbirlerinin izini kaybeden Ayda ve Teoman, üç yıl sonra Ankara’da yeniden karşılaşırlar ancak artık Ayda, Teoman’ın kuzeni Mehmet’le beraberdir. Annesinin baskıları altında ezilen Ayda ve ailesiyle aşkı arasında kalan Teoman için zorlu bir dönem başlayacaktır. Kumru ise üvey annesi Fatma ve onun kızı Nazlı’nın hırslarına rağmen kardeşi Buse’ye iyi bir hayat sağlamaya çalışır. Nazlı için takıntı haline gelen şef Ozan’ın babaannesine bakmak için işe girmesi Kumru’nun hayatını beklemediği şekilde değiştirecektir.

yalnız kalpler

Yapımcılığını Bros Film'in üstlendiği dizinin senaryosu Eylem Akın'a ait. Yönetmenliğini ise Cevriye Demir üstlenirken proje tasarımında Selim Erkul yer alıyor.

yalnız kalpler2

Yalı Çapkını Ferit açıkladı! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir aşk mı yaşıyor? Yalı Çapkını Ferit açıkladı! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir aşk mı yaşıyor?

Yalnız Kalpler oyuncuları kim?

Sena Şahin - Ayda
Taygun Sungar - Teoman
Elif Gülhan - Kumru
Furkan Kapsız - Ozan
Bengü Gürses - Nazlı
Serkan Melikoğlu - Mehmet
Dilek Bozkurt - Neslihan
Ezel Salık - Fatma
Yasemin Çıtak - Tuğçe
Elmas Evşen Topçuoğlu - Safiye
Ceylin Ece Kavurkacı - Buse
Ayça Özvardar - Demet
Nermin Uğur - Kadriye
Mehtap Öztepe - Meleht
Özlem Boyacı - Nihan
Nusret Şenay - Haşmet

Haber Merkezi