Bahar dizisinin başrol oyuncusu Demet Evgar, ELLE Style Awards gecesine bastonla katılmasıyla hayranlarını endişelendirdi. Ünlü oyuncunun bu görüntüsü, "Demet Evgar'ın ayağına ne oldu?" sorusunu akıllara getirdi ve merak uyandırdı.

Demet Evgar Sakatlık (3)

İşte, bu konuda detaylar:

ELLE Style Awards Gecesine Bastonla Katıldı: Demet Evgar, ödül gecesine bastonuyla katılarak dikkatleri üzerine çekti. Kombinini bastonuna uyumlu hale getiren güzel oyuncu, nazar değdiğini açıkladı.

Yalan 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Yalan 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı?

Demet Evgar Sakatlık (1)

Nazara Geldiğini Kabullendi: Muhabirler tarafından görüntülenen Evgar, "Ayacığım set temposunda birazcık yoruldu ama iyiyim" diyerek nazar değdiğini kabul etti.

Demet Evgar Sakatlık (2)

Tekerlekli Sandalyeyle Katıldı: Daha sonra ödül gecesinde içeride röportaj veren Evgar, kasının yırtıldığı haberini "Bahar yorgunluğu" vurgusu yaparak verdi. Ödül törenine tekerlekli sandalyeyle katılması dikkat çekti.

Demet Evgar Sakatlık (3)

Neden Baston Kullanıyor? Evgar'ın ayağının neden yorulduğu ve baston kullanmak zorunda kaldığına dair net bir açıklama yapılmadı. Ancak, Bahar dizisinin yoğun çekim temposu ve fiziksel aktivitelerin neden olabileceği bir durum olduğu düşünülüyor.

Hayranları Endişelendi: Ünlü oyuncunun bu görüntüsü, hayranlarını endişelendirdi ve sosyal medyada birçok spekülasyona neden oldu.

Bahar 10F

Evgar'ın Açıklamaları: Demet Evgar, ödül gecesinde yaptığı açıklamalarda, Bahar dizisinin set ekibiyle arasında hiçbir sorun olmadığını belirtti ve yaşadığı durumun sadece geçici bir yorgunluk olduğunu vurguladı.

Demet Evgar'ın ayağına ne olduğu ve neden baston kullandığı konusunda net bir açıklama yapılmadığı için hayranları merakla gelişmeleri bekliyor.

Kaynak: Haber Merkezi