Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski başkanı ve şimdi tekrar başkanlık için aday olan Aziz Yıldırım, "Mevzular Açık Mikrofon" programının 29. bölümüne konuk oldu. Program, gençlerin farklı düşüncelerle yönelttikleri soruları cevaplamak için stüdyoya gelen Yıldırım, heyecanla beklenen bir konuk oldu.

Ali Koç Aziz Yıldırım

Yıldırım'ın programa katılacağı duyurulduktan sonra sosyal medyada büyük bir hareketlilik yaşandı. Pek çok Fenerbahçe taraftarı, Yıldırım'a yöneltecekleri soruları paylaşarak programa katkıda bulundular.

Mahmut Uslu Aziz Yıldırım

Sosyal medyada en çok sorulan sorular arasında, Yıldırım'ın kaybettiği seçim sonrasında Ali Koç'un başkan olmasıyla ilgili duyguları, tekrar başkan adayı olmasını sağlayan düşünceleri, Fenerbahçe'nin uzun süredir şampiyon olamamasının sebepleri ve çözüm önerileri, transfer planları ve Ali Koç'un bir açıklamasına verdiği cevaplar öne çıktı.

Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı

Programda ayrıca 3 Temmuz süreci ve hapisane günleriyle ilgili yaşadıklarını da anlatması bekleniyor. Yıldırım'ın, başkanlığı döneminde Fenerbahçe'nin evinde oynadığı tüm derbilerde mağlubiyet almaması konusunda da açıklamalar yapması bekleniyor. Taraftarlar, bu başarının sonraki dönemlerde neden devam etmediğini merak ediyorlar.

Aziz Yıldırım Evli Mi

Aziz Yıldırım'ın programda vereceği cevaplar, Fenerbahçe camiasında ve Türk futbolunda büyük bir ilgiyle bekleniyor.

Programın yayın tarihi ve saati hakkında detaylı bilgiler ilerleyen günlerde duyurulacak.

G P Qmbv1 Xs A A5Iyz

Helder Barbosa: “Türkiye kendine güvenerek güzel futbol oynuyor” Helder Barbosa: “Türkiye kendine güvenerek güzel futbol oynuyor”

Kaynak: Çağlar Bülent SANSAR