Sincan Belediye Başkanı Ercan, öğrencilerle fidan dikti. Cumhuriyetin 100.yılında fidan diken Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan'dan anlamlı mesaj. Cumhuriyetimizin 100. yılı vesilesiyle Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Sincan İbn-i Sina Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte okul bahçesine fidan dikti. Böylesine anlamlı bir etkinliğe katılmaktan ve gençlerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Başkan Ercan “Fidanlarımız, tıpkı Cumhuriyetimiz gibi asırlar boyu büyüsün ve yeşersin.” İfadelerini kullandı.Fidan dikimi

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamaları kapsamında Sincan İbn-i Sina Anadolu Lisesinde örnek bir proje hayata geçti, geleceğe nefes olmak için öğrenciler okul bahçesinde fidanları toprakla buluşturdu.thumbnail_Fidan dikimi (1)

Ankara Büyükşehir Şehir Tiyatrolarını yeniledi Ankara Büyükşehir Şehir Tiyatrolarını yeniledi

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da programa katılarak gençlerle birlikte fidan dikti. Cumhuriyetimizin 100. yılında gençlerle fidan dikimi etkinliği gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Murat Ercan, “Bir fidan bin umut demek; daha yeşil bir Türkiye demek. Cumhuriyetimizin 100. yılı vesilesiyle geleceğe nefes olmak için gençlerimizle birlikte fidanları toprakla buluşturduk. Fidanlarımız tıpkı Cumhuriyetimiz gibi asırlar boyu büyüsün ve yeşersin.” diye konuştu.thumbnail_Fidan dikimi (3)

Öğrenciler de fidan dikim etkinliğinde mutlu anlar yaşadı. Fidanları elleriyle diken öğrenciler daha sonra can suyunu verdi.thumbnail_Fidan dikimi (4)

Haber Merkezi