Fenomen Cem Özkök kimdir? Cem Özkök nereli, kaç yaşında? Cem Özkök evli mi? Cem Özkök ne mezunu? Neden temizlik yapıyor Fenomen Cem Özkök kimdir? Cem Özkök nereli, kaç yaşında? Cem Özkök evli mi? Cem Özkök ne mezunu? Neden temizlik yapıyor

Sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşayan Allan Hakko, internette en çok araştırılan isimler arasında yer alıyor. Arama motorlarında, "Allan Hakko kimdir? Allan Hakko nereli, kaç yaşında? Allan Hakko evlenip boşanmış mı? Allan Hakko Yahudi mi" soruları aratılıyor. Peki, Allan Hakko kimdir? Allan Hakko nereli, kaç yaşında? Allan Hakko evlenip boşanmış mı? Allan Hakko Yahudi mi? İşte tüm merak edilenler...

11-126

ALLAN HAKKO KİMDİR?

Allan Hakko, Jeff ve Carole Hakko çiftinin oğlu olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Yahudi kökenli bir aileden gelen Allan Hakko, dünyaca ünlü lüks hazır giyim firması Vakko'nun veliahtıdır. Allan Hakko'nun Romina ve Pia adında iki kız kardeşi vardır.

12-123

Allan Hakko, İsviçre'de bulunan Institut Le Rosey isimli okulda eğitim gördü. Küçük yaşta su sporlarıyla ilgilenmeye başlayan Allan Hakko, aynı zamanda profesyonel olarak tekvandoyla ilgileniyor. 

Allan Hakko, İngiltere'de bulunan bir araştırma üniversitesi olan University of Nottingham'da eğitim gördü. Buradaki eğitiminin ardından aile şirketi olan Vakko'da çalışmaya başladı. Allan Hakko, Vakko Holding'in Yönetim Kurulu Üyesidir.

ALLAN HAKKO'NUN ÇOCUĞU VAR MI?
Sosyal medya paylaşımlarıyla öne çıkan Allan Hakko, 2010 yılında Polat Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Polat'ın kızı Azer Polat ile evlendi. Ancak çift, geçtiğimiz yıllarda yollarını ayırma kararı aldı. Allan Hakko'nun bu evlilikten Benjamin adında bir oğlu vardır.

Haber Merkezi