Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nde yapılan turnuvanın eleme usulü gerçekleştirilen maçları kıyasıya mücadelelere sahne oldu. 3 set üzerinden oynanan karşılaşmalarda rakiplerini mağlup etmeyi başaran personeller ikinci tura yükseldi. Eleme usulü gerçekleştirilen ikinci tur karşılaşmalarının ardından ilk dörde kalan personeller finalde mücadele etti.

Masa Tenisi Turnuvası (4)

Büyük coşku içerisinde gerçekleştirilen ve nefes kesen final maçları sonrası turnuvada birinci Can Gazalcı, ikinci Serdar Bardakçı üçüncü ise Kadir Çakır oldu. Kupalarını alan personeller Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı da makamında ziyaret ederek organizasyon için teşekkür etti.Masa Tenisi Turnuvası (2)

ASKİ Genel Müdürlüğü Master Plan çalışmalarını sürdürüyor ASKİ Genel Müdürlüğü Master Plan çalışmalarını sürdürüyor

Başkan Yaşar, “Bu turnuvayı özellikle birimlerimiz arasındaki dostluğu, birliği, kaynaşma ve dayanışmayı daha da pekiştirmek amacıyla düzenledik. Organizasyonun en güzel yanı tüm çalışanlarımızı bir araya getirerek birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmesi oldu. Bu vesileyle turnuvaya katılan tüm mesai arkadaşlarıma bu güzel tablo için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Masa Tenisi Turnuvası (1)

Kaynak: Haber Merkezi