• DOLAR 32,30 %0.25
  • EURO 34,87 %-0.87
  • ALTIN 2.383,70 %-3.17
  • BİST100 10.139 %-1.37
  • BITCOIN 69.360 %0.45
  • ETHERIUM 3.692 %0.47
24°
Ankara Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

05:54 saat

13 June 2024

6 Zi’l-Hicce 1445
Müminlerin en hayırlıları, kanaatkâr olanlarıdır, en şerlileri de tamahkâr (açgözlü) olanlarıdır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:17

Güneş

05:12

Öğle

12:54

İkindi

16:51

Akşam

20:25

Yatsı

22:12

Ankara Namaz Vakitleri

Ankara Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
13 Jun Thu 6 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:12 12:54 16:51 20:25 22:12
14 Jun Fri 7 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:12 12:54 16:51 20:25 22:12
15 Jun Sat 8 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:12 12:54 16:52 20:26 22:13
16 Jun Sun 9 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:12 12:54 16:52 20:26 22:13
17 Jun Mon 10 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:13 12:55 16:52 20:27 22:14
18 Jun Tue 11 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:13 12:55 16:52 20:27 22:14
19 Jun Wed 12 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:13 12:55 16:53 20:27 22:14
20 Jun Thu 13 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:13 12:55 16:53 20:27 22:15
21 Jun Fri 14 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:13 12:55 16:53 20:28 22:15
22 Jun Sat 15 Zi’l-Hicce 1445 03:17 05:13 12:56 16:53 20:28 22:15
23 Jun Sun 16 Zi’l-Hicce 1445 03:18 05:14 12:56 16:53 20:28 22:15
24 Jun Mon 17 Zi’l-Hicce 1445 03:18 05:14 12:56 16:54 20:28 22:15
25 Jun Tue 18 Zi’l-Hicce 1445 03:18 05:14 12:56 16:54 20:28 22:15
26 Jun Wed 19 Zi’l-Hicce 1445 03:19 05:15 12:57 16:54 20:28 22:15
27 Jun Thu 20 Zi’l-Hicce 1445 03:19 05:15 12:57 16:54 20:28 22:15
28 Jun Fri 21 Zi’l-Hicce 1445 03:20 05:15 12:57 16:54 20:28 22:15
29 Jun Sat 22 Zi’l-Hicce 1445 03:21 05:16 12:57 16:55 20:28 22:15
30 Jun Sun 23 Zi’l-Hicce 1445 03:21 05:16 12:57 16:55 20:28 22:15
1 Jul Mon 24 Zi’l-Hicce 1445 03:22 05:17 12:58 16:55 20:28 22:14
2 Jul Tue 25 Zi’l-Hicce 1445 03:23 05:17 12:58 16:55 20:28 22:14
3 Jul Wed 26 Zi’l-Hicce 1445 03:23 05:18 12:58 16:55 20:28 22:14
4 Jul Thu 27 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:18 12:58 16:55 20:28 22:13
5 Jul Fri 28 Zi’l-Hicce 1445 03:25 05:19 12:58 16:55 20:28 22:13
6 Jul Sat 29 Zi’l-Hicce 1445 03:26 05:20 12:58 16:55 20:27 22:12
7 Jul Sun 30 Zi’l-Hicce 1445 03:27 05:20 12:59 16:56 20:27 22:12
8 Jul Mon 1 Muharrem 1446 03:28 05:21 12:59 16:56 20:27 22:11
9 Jul Tue 2 Muharrem 1446 03:29 05:21 12:59 16:56 20:26 22:10