Hakem Fırat Aydınus'un hayatı futbolseverler tarafından merak ediliyor. Yurttaşlar, arama motorlarında ''Fırat Aydınus kim? Fırat Aydınus kaç yaşında? Fırat Aydınus evli mi? Fırat Aydınus emekli oldu mu'' sorularını aratıyor. Peki, Fırat Aydınus kim? Fırat Aydınus kaç yaşında? Fırat Aydınus evli mi? Fırat Aydınus emekli oldu mu? İşte Fırat Aydınus hakkında her şey...

FIRAT AYDINUS KİMDİR?

Fırat Aydınus 25 Ekim 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Asıl mesleği Jeofizik mühendisidir. Tv8 kanalında yorumculuk yapmaktadır. Eski Türk uluslararası futbol hakemi ve yorumcusudur. Hakemliğe 1993 yılında İstanbul bölge hakemi olarak başladı. 2006-2014 yılları arasında FIFA kokartı taktı. 2014 yılında yapılan YoYo testlerini geçemeyince uluslararası hakem listeden çıkartılmıştır. 2015-16 sezonu öncesi Türkiye Futbol Federasyonu Aydınus'un da aralarında bulunduğu dokuz hakem ile ilk kez profesyonel sözleşme imzaladı. Fırat Aydınus Türkiye Kupası’nda iki final , Süper Kupa’da bir final ve 3. Lig Play-off’larında bir kez hakemlik yapmıştır. Kariyeri boyunca yönettiği 458 maçta 1954 sarı, 164 kırmızı kart göstermiş, bu maçlarda 136 kez de penaltı kararı vermiştir.

Fırat Aydınus Kim

FIRAT AYDINUS KAÇ YAŞINDA?

Fırat Aydınus 50 yaşındadır.

Fırat Aydınus Kaç Yaşında

FIRAT AYDINIS NERELİ?

İstanbul'da doğan Aydınus'un aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Fırat Aydınus Nereli

FIRAT AYDINUS EVLİ Mİ?

Fırat Aydınus 2005 yılında evlendiği Teyyübe Çokgez'le 2013 yılında boşanmıştır. Fırat Aydınus'un 1 çocuğu vardır.

Fırat Aydınus Evli Mi

FIRAT AYDINUS EMEKLİ OLDU MU?

Fırat Aydınus 22 Mayıs 2022 tarihinde emekli olmuştur.

Fırat Aydınus Emekli Oldu Mu

Kızılcık Şerbeti Sibel kimdir? Kızılcık Şerbetine yeni katılan Rüya Coriç kimdir? Kızılcık Şerbeti Sibel kimdir? Kızılcık Şerbetine yeni katılan Rüya Coriç kimdir?

Kaynak: Eren Güvendik