Üç Kız Kardeş, her hafta salı akşamları Kanal D'de izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin 74. bölümü yayınlandı. 74. bölümün yayınlanmasının ardından izleyiciler Üç Kız Kardeş 74. Bölümü izlemek için araştırmalarda bulunuyor. İşte, Üç Kız Kardeş 74. bölüm FULL İZLE! Üç Kız Kardeş son bölüm tek parça izle!  Üç Kız Kardeş 74. bölüm izle. Son bölüm özeti...

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? Gelinim Mutfakta 22 Mayıs birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı?

üç kız kardeş-9

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM FULL İZLE

Son bölümü izlemek için tıklayınız.

ÜÇ KIZ KARDEŞ  ÖZET

Dönüş geçmişiyle kavuşmak için çok istekli olsa da beklediği kucak ona kolayca açılmaz. Ancak Dönüş kararlı davranır, tüm sonuçlarına rağmen çıktığı yoldan vazgeçmeyecektir. Diğer yandan yazdığı kitabın etkileri, tüm aileye sirayet eder.

Derya, Mustafa’ya haber vermeden kendi hayatına dair bir plan yapar. Bu yüzden Mustafa’yla araları daha da sert bir şekilde açılırken, Dönüş’e açıkladığı gerçekler yüzünden ailesiyle de kopma noktasına gelir. Derya tüm yaşadıklarından sonra gözünü karartıp, fevri kararlar verir.

Somer, Kiraz’ın velayetini Mine’den alır; fakat, Mine’nin de kızından vazgeçmeye niyeti yoktur.

Dönüş’ün yazdığı kitap, Türkan ve Somer’in aralarında sulh sağlamalarına vesile olur. Türkan’ın farkında olmadan yaptığı bir hareket, Kartal’ı içine düştüğü karanlıktan az da olsa çıkarmaya başlar.

Kalenderlerin evine gelecek olan zarfla, tüm ailenin kaderi yeniden yazılacaktır.

Kaynak: Haber Merkezi