Survivor All Star 2024'de nefes kesen mücadele devam ediyor. Heyecan dolu anların yaşandığı adada, ikinci eleme adayları belli oldu. İlk eleme adayı mavi takımdan Aysu olurken, ikinci eleme adayı kırmızı takımdan Pınar  ve üçüncü eleme adayı Gizem oldu.

Gizem Memeiç Kim

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımın adayı Aysu, ada konseyinde eleme potasına girdi. Ardından ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımın temsilcisi Pınar da eleme adayları arasına katıldı ve üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takımdan Gizem oldu. Üç güçlü yarışmacının mücadelesi, Survivor severleri ekrana kilitlemiş durumda.

Sahra Yasin Gizem Memiç

Şimdi gözler, geriye kalan tek dokunulmazlık oyununa çevrildi. Hangi takımın kaybedeceği ve hangi yarışmacının daha eleme potasına düşeceği merak konusu oldu. Survivor All Star 2024 izleyicileri, takımlar arasındaki rekabetin ve stratejilerin nasıl şekilleneceğini merakla bekliyor.

Survivor 2024

Survivor All Star 2024, birbirinden iddialı yarışmacıların mücadelesiyle dolu dolu devam ediyor. Heyecanın dorukta olduğu adada, kimin eleneceği ve bir sonraki dokunulmazlık oyunlarının nasıl geçeceği büyük bir merak konusu haline geldi.

Zamanın Kapıları dizisi başlıyor Zamanın Kapıları dizisi başlıyor

Acun Ilicali Survivor In Sezon Maliyetini 16681359 504 M

Tüm Türkiye, Survivor All Star 2024'ün bu heyecanlı sezonunu kaçırmamak için ekrana kilitlenmiş durumda. Heyecan dolu anlar ve sürpriz gelişmelerle dolu bir sezon daha yaşanmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kaynak: Haber Merkezi