Survivor All Star 2024'de final yaklaşırken, heyecan dorukta! Ancak bu heyecan, yarışmacıları bekleyen yeni eleme kurallarıyla daha da arttı. Yapılan duyuruya göre, artık eleme süreci tamamen yeniden şekilleniyor.

Survivor 2905 (1)

Yeni sisteme göre, her gün oynanan dokunulmazlık oyunlarının bir galibi ve dokunulmazı olacak. Dokunulmaz olan yarışmacı, bir kişinin ismini söyleyerek eleme düellosuna gönderilecek. Haftanın üç günü bu şekilde oyunlar oynanacak ve üç düello adayı belirlenecek. Son aday ise o haftanın en kötü performans gösteren yarışmacısı olacak.

Survivor Takımlarr

Ancak burada dikkat çeken bir nokta var: Üç gün oynanandan 2 tanesini kazanıp dokunulmazlık kazanan yarışmacı o hafta 1 dokunulmazlık kaybetse bile adı yazılamayacak dokunulmaz olacak. Bu da stratejik bir avantaj sağlayacak gibi görünüyor.

Survivor Mavi

Bu değişiklikle birlikte toplamda dört düello adayı belirlenecek ve ardından eleme düelloları oynanacak. Düelloların mağlup olan yarışmacısı ise adaya veda edecek.

Survivor Kırmızı

Yarışmacılar, bu yeni eleme sistemiyle birlikte taktiklerini gözden geçiriyor ve rekabet daha da kızışıyor. Survivor All Star 2024, izleyicilere unutulmaz bir sezon vaat ediyor!

Kan Çiçekleri 338. bölüm yayınlandı Kan Çiçekleri 338. bölüm yayınlandı

Survivor 2024

Tüm heyecanıyla devam eden yarışmada, hangi yarışmacının ayakta kalacağı merakla bekleniyor.

Kaynak: Züleyha Kandöker Yiğit