Son dönemin en popüler oyuncuları arasında yer alan İlhan Şen ve Cemre Baysel birlikte bir projede daha yer almaya hazırlanıyorlar. İkili ilk olarak Ramo dizisinde bir araya gelmişti. Ramo'daki performanslarıyla geniş bir kitleye ulaşan Şen ve Baysel'in yeni filmlerinin adı ise "Aşk" oldu. 

ramo dizisinin ikilisi yeni projedee

Aşk filminin konusu ne?

'Central Roof' yapım şirketinde geçen bir aşk hikayesini konu alan 'Aşk Filmi' bir model ve yönetmenin arasındaki ilişkiyi izleyiciye anlatacak.  'Aşk Filmi' filminin yapımcılığı Vahit Ertekin'e, senaristliği ve yönetmenliği Deniz Denizciler'e aittir. 

Filmde kimler yer alıyor?

Filmin kadrosundaki başrol Cemre Baysel, 'Yaz' isiml, karakteri canlandıracak. İlhan Şen ise 'Uzay' isimli karakterle başrolü paylaşacak.

Aşk Filmi isimli yapımda Erkan Petekkaya, 'Nejat' isimli karaktere hayat verecek. Hande Katipoğlu ise 'Perihan' rolünde beyaz perdede olacak. 

Melis Dilber'in Yaz'ın arkadaşı 'Melis' rolünü oynayacağı filmde Onur Büyüktopçu, Yaz'ın menajeri 'Gökmen' rolüyle filmde yer alacak. 

İkiliden ilk kare

Hazal Kaya kızının yüzünü gösterdi! Ünlü oyuncu aile pozu verdi Hazal Kaya kızının yüzünü gösterdi! Ünlü oyuncu aile pozu verdi

Hayranlarının heyecanla beklediği filme hazırlanan Cemre Baysel ve İlhan Şen ikilisi ilk fotoğraflarını paylaştılar.

ilhan cemre

Haber Merkezi