İzmir Milletvekili Ümit Özlale ile Sözcü TV spikeri Serap Belovacıklı evlenme kararı aldı. Bu gelişme sonrası Serap Belovacıklı'nın hayatı hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Yurttaşlar arama motorlarında, '' Serap Belovacıklı kimdir? Serap Belovacıklı kaç yaşında, nereli? Serap Belovacıklı ne mezunu? Serap Belovacıklı eski eşi kimdir'' soruları aratılıyor. Peki, Serap Belovacıklı kimdir? Serap Belovacıklı kaç yaşında, nereli? Serap Belovacıklı ne mezunu? Serap Belovacıklı eski eşi kimdir? İşte tüm merak edilenler...

Serap Belovacıklı

SERAP BELOVACIKLI KİMDİR?

Serap Belovacıklı, 17 Temmuz 1984 tarihinde Bursa'da doğmuştur. Belovacıklı, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur. BBC Eğitim Merkezi’nde diksiyon, Basın Enstitüsü Derneği’nde ise Bilgisayar Destekli Araştırma Habercilik dersleri almıştır.

Mesleğe 2007 yılında Olay TV’de Yönetmen olarak adım atan Belovacıklı daha sonra Habertürk’e transfer olmuştur. Belovacıklı, Akşam Gazetesi ve Posta Gazetesi'nde hem editörlük hem de siyasi röportajlar yaptı. 

Bir süre sonra Artı1 TV’ye geçiş yapan Belovacıklı kısa bir süre TVEM’de sunuculuk görevinde de bulundu.2015 yılının Ekim ayında Yurt Gazetesi ile anlaştı. Kısa bir süre burada görev yapan Belovacıklı daha sonra Posta Gazetesi’ne politika editörü olarak transfer oldu. Eylül 2018’de Haber Global’in Ankara Bürosu’nda siyaset muhabiri olarak görev yaptı.

Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır? Instagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

2020’nin Ocak ayında Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Basın Danışmanı görevine getirilen Serap Belovacıklı, Kasım 2020’de Haber Global’de hafta sonu haberlerini sunmaya başladı. Serap Belovacıklı şu anda Sözcü TV’de spikerlik yapıyor.

Serap Belovacıklı Kimdir

SERAP BELOVACIKLI EVLİ Mİ?

İYİ Parti İzmir Milletvekili Ümit Özlale, televizyon spikeri Serap Belovacıklı ile evlenmeye hazırlanıyor.

Kaynak: Haber Merkezi