Netflix Reptile filminin konusu nedir? Netflix Reptile filminin oyuncuları kimler? Netflix Reptile filminin konusu nedir? Netflix Reptile filminin oyuncuları kimler?

RAGNAROK 3. SEZON TARİHİ AÇIKLANDI MI?
Netflix'in ilgiyle izlenen dizisi Ragnarok'un 3. sezonunu 3 Nisan 2022 tarihinde çekimlerinin başlandığı açıklanmıştı. Netflix’in Ragnarok dizisinin 3. Sezonunun 23 Ağustos 2023 tarihinde izleyiciyle buluşacağını açıkladı.

ragnarok2
RAGNAROK KONUSU NEDİR?
Dizi, küçük bir kasabaya taşınan Edda adında ki çocuğun başına gelenleri anlatıyor. Bu kasabada ılık geçen kışlar, aşırı şiddetli yağmurlar çok normal. Kasabanın nüfusu ise iklim değişikliklerinden çok mağdurlar ve bir kıyamet sinyali olarak görüyorlar. Bu hadiseleri Ragnarok olarak betimliyorlar.
Mitoloji ile az çok alakası olan ya da Thor filmini izleyenler bilir ki Ragnarok insanlığın yaşayacağı son savaştır. Bir nevi kıyamettir. Bunun en büyük sebebi olarak ise dizi iklim değişikliğini gösteriyor. Çünkü artık yaşanacak bir atmosfer kalmayacak. Temel ihtiyaçlarımızı sağlayacağımız kaynaklar hazine değerinde olacak. Bu dizide bunun ile mücadele konu ediliyor.

ragnarok3
RAGNAROK OYUNCULARI KİMLER?
Fantastik maceranın eşlik ettiği dizinin oyuncu kadrosunda bulunan bazı isimler ve canlandırdıkları karakterler:
David Stakston – Magne Seier
Theresa Frostad Eggesbø – Saxa
Synnøve Macody Lund – Ran
Herman Tømmeraas – Fjor
Jonas Strand Gravli – Laurits Seier
Emma Bones – Gry
Gísli Örn Garðarsson – Vidar
Henriette Steenstrup – Turid Seier
Eli Anne Linnestad – Wenche
Odd-Magnus Williamson – Erik
Haber Merkezi