Gökyüzü hareketlerine göre günlük, haftalık ve aylık olarak yorumlanan burçların nisan ayında neler yaşayacağı merak ediliyor. Peki nisan ayında 'terazi' burcunu neler bekliyor? terazi burcu aşk, para, mutluluk gibi konularda neler yaşayacak? İşte 'terazi' burcunu nisan ayında bekleyenler...

NİSAN AYINDA TERAZİ BURCUNU NELER BEKLİYOR?

20 Nisan'da Güneş tutulması karşıt evinizde gerçekleşiyor. Bildiğiniz konuları ne pahasına olursa olsun gerçekleştirmeye çalışacak, yolunuzdan dönmek istemeyeceksiniz. Kozmik etkiler, ay boyunca size gereken disiplini vererek, zorlu anlarda aşmanız gereken sabrı göstermenizi sağlayacak. İşinizle ilgili kendinizi yetiştirmeniz gereken konularda kurs ve seminer gibi aktivitelere katılacaksınız.

Satürn sayesinde dost zannettiğiniz kişilerin gerçek yüzünü göreceksiniz. Aynı düşünceye sahip olmadığınız grupların size cephe aldığını göreceksiniz. 20 Nisan'da kişilik ve fiziksel evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla, bulunacağınız ortamlarda sözcülük yapabilir ve hakkınızı aramanız gereken konularda ağırlığınızı koyabilirsiniz. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız. Sağlık konusunda güzel bir ay. 6 Nisan'da Dolunay, Terazi burcunda gerçekleşiyor.

28 Mayıs Oğlak burcu günlük burç yorumu 28 Mayıs Oğlak burcu günlük burç yorumu

20 Nisan'da Güneş tutulması Koç burcunda gerçekleşirken; Merkür, Boğa burcunda retroya başlıyor. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir. Her şeye rağmen güzel bir ay. Boğaz bölgenizi korumalısınız. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, formunuzu korumalısınız.

Haber Merkezi