Survivor All Star 2024'ün 9. bölüm fragmanında, yarışmacılardan Nagihan Karadere'nin yaşadığı sakatlık izleyicileri derinden etkiledi. Daha önceki yıllarda katıldığı sezonlarda yaşadığı kas yırtığı sakatlığıyla bilinen Nagihan, bu sefer de benzer bir durumla karşı karşıya kaldı.

Kuruluş Osman 151. bölüm 2.fragman yayınlandı mı? Kuruluş Osman 151. bölüm 2.fragman yayınlandı mı?

Nagihan Karadere-1

Fragmanda oyun sırasında yere yığılan Nagihan Karadere'nin "Bacağımdan bir ses geldi, sanki bir şey koptu" şeklindeki sözleri, eski sakatlığının tekrarlamış olabileceği endişelerini akıllara getirdi. Survivor tarihindeki mücadeleci duruşuyla tanınan Nagihan'ın yaşadığı bu sakatlık, adadaki diğer yarışmacıları da derinden etkiledi.

nagihan-karadere-evlatliktan-reddedildi-16595015_4628_m

Nagihan Karadere'nin sakatlığıyla ilgili net bir bilgi henüz verilmezken, izleyiciler Survivor All Star 2024'ün 9. bölümünü büyük bir merakla bekliyor. Nagihan'ın sağlık durumu ve sakatlığının ne kadar ciddi olduğu, programın ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak.

Nagihan Karadere

Survivor All Star 2024'de yaşanan bu beklenmedik olay, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatırken, Nagihan Karadere'nin sağlık durumuyla ilgili gelişmeler ise büyük bir merakla takip ediliyor.

Kaynak: Haber Merkezi