İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Koray Aydın, beşli çeteden Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz’le görüştüğü yönündeki iddiayı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yalanladı. Hakkındaki iddialara ilişkin yargı sürecinin başlayacağını ifade eden Aydın, "Bu iftirayı atan ve yayanlar hakkında yargıda hesabı sorulacaktır" dedi.

Koray Aydın'ın açıklamaları şöyle:

"Karanlık odaklar tarafından, şahsımı ve İYİ Parti'yi karalamak amacıyla basın ve sosyal medyaya servis edilen "Beşli Çete" temsilcisi ile görüştüğüm yönündeki iddialar, alçakça bir iftiradır ve gerçek dışıdır. Bu iftirayı atan ve yayanlar hakkında yargıda hesabı sorulacaktır.  "Beşli Çete" kavramını ilk kez ortaya atan ve Türk kamuoyuna mal eden İYİ Parti ve cesur liderimiz Sayın Meral Akşener'dir. Türk milleti emin olsun, İYİ Parti iktidarında "Beşli Çete"den, ülkemizin kaynaklarını yağmalayanlardan ve yolsuzluk yapanlardan mutlaka hesap sorulacaktır. "Beşli Çete" temsilcisi ile görüştüğüm yönündeki alçakça iftiraların tam da İYİ Parti'nin dayatmalara boyun eğmediği, cesurca bir dik duruş sergilediği ve kendi yolunu çizdiği bir zamanda gündeme getirilmesini, büyük Türk milletinin şaşmaz vicdanına ve takdirlerine sunuyorum."

Hatay'daki binaların yapımının 8 ayda bitirileceği açıklandı Hatay'daki binaların yapımının 8 ayda bitirileceği açıklandı

Haber Merkezi