FOX TV'nin yeni yapımı Hudutsuz Sevda'nın oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki, dizide Edanur karekterine hayat veren  Naz Çağla Irmak, kimdir? Naz Çağla Irmak nereli, kaç yaşında, evli mi? Ne mezunu? İşte tüm merak edilenler...

4-151

NAZ ÇAĞLA IRMAK KİMDİR?

Meryem Tuncel kimdir? Meryem Tuncel ne mezunu? Meryem Tuncel ne iş yapıyor? Meryem Tuncel neden gündem oldu? Meryem Tuncel kimdir? Meryem Tuncel ne mezunu? Meryem Tuncel ne iş yapıyor? Meryem Tuncel neden gündem oldu?

Naz Çağla Irmak, 19 Ekim 1997 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Hülya Gülşen'ın kızıdır. Dizi kariyerinde ilk olarak annesiyle birlikte Bizim Evin Halleri isimli yapımda kamera karşısına geçti. Bizim Evin Halleri dizisi ile profesyonel kariyerine adım atmış olsa da asıl çıkışını, 2015-2018 yılları arasında atv'de yayımlanan Kırgın Çiçekler dizisi ile sağladı.

5-1382019'da vizyona giren Çakallarla Dans 5 filminde yer aldı. En son Dostoyevski’nin Tiyatro sahnesine uyarlanan eseri "Westend – Batının Sonu" oyununda yer aldı.

Haber Merkezi