Kanal D'nin merakla beklenen dizisi "İnci Taneleri," yıldız oyuncu Hazar Ergüçlü'nün etkileyici dans performansıyla gündemde. Dizinin tanıtım filmi sosyal medyada 30 milyonun üzerinde izlenerek büyük bir ilgi topladı. Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü, pavyon sahnelerinde sergileyeceği dans performansı için Anadolu Ateşi Dans Eğitmeni Elif Erol'dan özel dersler aldı.

Anadolu Ateşi Dans Eğitmeni Elif Erol kimdir? Anadolu Ateşi Dans Eğitmeni Elif Erol kimdir?

Kara Ağaç Destanı 2. bölüm bu akşam! Kara Ağaç Destanı 2. bölüm bu akşam!

Haftada en az dört gün ve uzun saatler süren çalışmaların ardından Ergüçlü, dans eğitimi ve zil çalma konusunda büyük bir gelişme gösterdi. Elif Erol ile uzun saatler süren provalar sayesinde karakterin tüm detaylarına kadar çalışan Ergüçlü, izleyicileri büyüleyecek bir performansa imza atmaya hazırlanıyor.

Elif Erol kimdir? Elif Erol kimdir?

Pavyon Dansiyla Olay Olan Hazar Erguclu Ezo 16683644 3611 M

Dizinin kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi usta isimler yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor. Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı İnci Taneleri dizisi, yakında Kanal D'de izleyicilerle buluşacak. Heyecanla beklenen başlangıç, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Hazar Ergüçlü'ye pavyon dansı öğreten Elif Erol kimdir? Hazar Ergüçlü'ye pavyon dansı öğreten Elif Erol kimdir?

Hazar Erguclu 500X500

Dizinin tanıtım filmi ve Hazar Ergüçlü'nün dans performansı, sosyal medyada geniş bir beğeni ve övgü dalgasına neden oldu. İzleyiciler, dizinin ne gibi sürprizlerle dolu olduğunu ve Hazar Ergüçlü'nün dans yeteneklerini merakla bekliyor.

Editör: İrem Akbaş