Hazal Kaya, geçtiğimiz ay dünyaya getirdiği kızı Süreyya ile birlikte çekilen fotoğrafını ilk kez 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde yayınladı.

Oyuncu olan Ali Atay ile mutlu bir evlilik sürdüren Hazal Kaya, geçtiğimiz ay ikinci kez anne olmuştu. Kaya, kızı Leyla Süreyya'yı kucağına almıştı.

hazal ali

İlk defa gösterdi

2019'da nikâh masasına oturan ve Fikret Ali adında bir oğlu bulunan ünlü oyuncu, kızıyla birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Hazal Kaya, kızının yüzünü ilk kez 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde gösterdi. Kaya'nın gönderisi takipçileri tarafından oldukça ilgi gördü.

hazal piraye

Hazal Kaya kızının yüzünü gösterdi! Ünlü oyuncu aile pozu verdi Hazal Kaya kızının yüzünü gösterdi! Ünlü oyuncu aile pozu verdi

Twitter'ı çalındı

Öte yandan sosyal medya hesabını aktif kullanan Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde yeni bir paylaşımda bulunarak, takipçilerini uyarmıştı.

Kaya, eşi Ali Atay'ın Twitter hesabının çalındığını duyurmuştu. Kaya, "Ali'nin kullanmadığı Twitter hesabı çalındı. Bir paylaşım yapılırsa ciddiye almayın" demişti.

Haber Merkezi