CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal, yaptığı açıklamalar sonrası gündem oldu. Yurttaşlar arama motorlarında, '' Burcu Köksal kimdir? Burcu Köksal kaç yaşında, nereli? Burcu Köksal ne mezunu? Burcu Köksal'ın eşi kimdir? Burcu Köksal'ın ilk eşi kimdir? Burcu Köksal kaç kez evlendi? Burcu Köksal alevi mi? Burcu Köksal hangi görevlerde bulunudu'' sorularını aratıyor. Peki, Burcu Köksal kimdir? Burcu Köksal kaç yaşında, nereli? Burcu Köksal ne mezunu? Burcu Köksal'ın eşi kimdir? Burcu Köksal'ın ilk eşi kimdir? Burcu Köksal kaç kez evlendi? Burcu Köksal alevi mi? Burcu Köksal hangi görevlerde bulunudu? İşte tüm merak edilenler...

Burcu Köksal Kimdir

BURCU KÖKSAL KİMDİR?

Burcu Köksal, 8 Ocak 1980 tarihinde Afyonkarahisar'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da tamamlamasının ardından 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 8 Mart 2004 tarihinde Afyonkarahisar'da avukat olarak çalışmaya başladı.

Atatürkçü Düşünce Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Afyonkarahisar Şubesi, Tüketiciyi Koruma Derneği'nde görev aldı.

Burcu Köksal Alevi Mi

BURCU KÖKSAL HANGİ GÖREVLERDE BULUNDU?

2007 yılında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Başkanı oldu. Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde katldı; 25 ve 26. dönem TBMM'ye CHP Afyonkarahisar milletvekili olarak girdi.

Kayıp ekonomist Korhan Berzeg kimdir? Kayıp ekonomist Korhan Berzeg kimdir?

2018 Türkiye genel seçimleri öncesinde 14 CHP'li milletvekili ile mecliste grup kurabilmesi için İYİ Parti'ye geçti. 10 Mayıs 2018 tarihinde yapılan açıklama ile Cumhuriyet Halk Partisi'ne geri döndü. Seçim sonucunda 27. dönem TBMM'ye CHP Afyonkarahisar milletvekili olarak girdi.

2023 genel seçimlerinde de CHP Afyonkarahisar milletvekili olarak meclise girmiş ve CHP'nin TBMM'deki üç grup başkan vekilinden biri olarak seçilmiştir.

Burcu Köksal Ne Dedi

BURCU KÖKSAL'IN EŞİ KİMDİR?

Burcu Köksal'ın eşi Yasin Köksal'dır. Yasin Köksal, 1978 yılında Afyonkarahisar'da doğmuştur. Burcu Köksal ve Yasin Köksal 2015 yılında evlenmiştir.

Burcu Köksal Ilk Eşi

BURCU KÖKSAL'IN ESKİ EŞİ KİMDİR?

Burcu Köksal'ın, Yasin Köksal'dan önce bir evlilik yaptığı biliniyor.

Burcu Köksal Eşi

Kaynak: Haber Merkezi