Yağmur Öztürk'ün sevgilisi Erkan Meriç'in hayatı merak konusu oldu. Yurttaşlar arama motorlarında, ''Yağmur Öztürk'ün sevgilisi Erkan Meriç kimdir? Erkan Meriç kaç yaşında? Erkan Meriç nereli? Erkan Meriç ne mezunu? Erkan Meriç hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı? Erkan Meriç'in dini ne'' soruları aratılıyor. Peki, Yağmur Öztürk'ün sevgilisi Erkan Meriç kimdir? Erkan Meriç kaç yaşında? Erkan Meriç nereli? Erkan Meriç ne mezunu? Erkan Meriç hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı? Erkan Meriç'in dini ne? İşte tüm merak edilenler...

Merve Ceren Akcan'ın annesi kimdir? Merve Ceren Akcan'ın annesi kimdir?

Yağmur Öztürk Sevgilisi

ERKAN MERİÇ KİMDİR?

26 Temmuz 1986 tarihinde Adana’da doğan Erkan Meriç, ilköğretim ve lise eğitimini Mersin’de tamamladı. Erkan Meriç, Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur.

Erkan Meriç

Erkan Meriç, üniversiteden mezun olduğu dönemlerde ailesinin ve yakın çevresinin yönlendirmesi ile mankenlik ajansına yazıldı. Bir yıl boyunca modellik yaptıktan sonra profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlayan Meriç, 2008 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasına katılarak, Best Photo Model seçildi. 2009 yılında Best Model of Turkey 2009 yarışmasına tekrar katıldı ve bu yarışmayı kazanarak, Türkiye birincisi oldu. Best Model of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi erkek modeli seçilen Meriç, Türkiye’yi temsil etmek üzere Best Model of the World 2009 yarışmasına katılmaya hak kazandı. Bulgaristan’da gerçekleştirilen Best Model of the World yarışmasında birinci seçilen Meriç, “Dünya’nın en iyi erkek mankeni” unvanını almıştır. Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’dan sonra bu unvanı kazanan 3. Türk erkek modeldir.

Kuruluş Osman Elçim Hatun kimdir? Kuruluş Osman Elçim Hatun kimdir?

Kuruluş Osman Elçim Hatun'u kim canlandıracak? Kuruluş Osman Elçim Hatun'u kim canlandıracak?

Yağmur Öztürk kimdir?  Yağmur Öztürk kimdir? 

Kaynak: Haber Merkezi