Yapılan duyuruya göre, en düşük hızdaki taahhütsüz internet paketinin fiyatı 650 TL'den 755 TL'ye çıkacak. Ancak bu zam, taahhüdü devam eden aboneleri etkilemeyecek. Taahhütlü müşteriler, taahhüt süresi boyunca herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmeyecekler.

Türk Telekom'un resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren; Evde/İşte İnternet tarifelerinin liste fiyatı, MEB tarifelerinin liste fiyatı, Yalın/Alo erişim liste fiyatı ve Alo dakika paketlerinin liste fiyatı, Statik IP liste fiyatı ve Tek Seferlik İşlem ücretlerinde (nakil, devir, hat dondurma, hat kapama) güncelleme yapılacaktır. Bahse konu liste fiyatı güncellemelerinden, sadece taahhütsüz durumda olan müşterilerimiz etkilenecek olup, taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhütsüz müşterilerimiz de avantajlı kampanyalarımıza katılarak hiçbir fiyat değişikliğinden etkilenmeden kullanımlarına devam edebilirler."

Bahçeşehir Koleji robotik takımı, ABD’de dünyanın en iyi altı takımından biri oldu Bahçeşehir Koleji robotik takımı, ABD’de dünyanın en iyi altı takımından biri oldu

Yeni internet fiyatlarının belirlenmesiyle birlikte, taahhütsüz müşterilerin aboneliklerini gözden geçirmeleri ve avantajlı kampanyalardan yararlanmaları öneriliyor.

Türk Telekom (2)

Türk Telekom (1)

Kaynak: Haber Merkezi