Dominik'te gerçekleşen Survivor All Star 2024 sezonunda, Poyraz adlı yarışmacı, tarihi bir ceza alarak adını zirveye yazdırdı. Poyraz'ın kamp alanından sıyrılarak gizlice bir Dominikli ailenin evine girip yiyecek çalması, Acun Ilıcalı tarafından kabul edilemez bulundu.

poyrazzz

Acun Ilıcalı, olay sonrasında Poyraz'ın bu davranışını sert bir şekilde eleştirdi. Yarışmacının, Dominikli ailenin evine girerek yiyecek çalmasıyla ilgili skandal, Survivor tarihinde benzeri görülmemiş bir ceza ile sonuçlandı. Poyraz'a 10 ödül cezası verilerek, adeta bir rekor kırıldı.

poyrazzzyiğ

Poyraz'la birlikte diğer yarışmacılar da bu olaydan etkilendi. Aysu 4, Ogeday 3, Furkan 3, Yaman 3, Yasin 3 ve Batuhan 2 ödül cezası aldı. Acun Ilıcalı, bu cezaların yarışmacıları uyarıcı bir nitelik taşıdığını ve benzer olayların yaşanmaması için sıkı bir denetim uygulayacaklarını belirtti.

En Hamarat Benim başladı 23 Nisan! En Hamarat Benim başladı 23 Nisan!

Yiğit Poyraz-1

Poyraz'ın, Dominikli aileye çalınan yiyecekler konusunda polise gitmemeleri için baskı yaptığı iddiaları da gündemi sarsarken, Acun Ilıcalı, yarışmacının bu tutumunu kınayarak, "Survivor tarihinde görülmemiş bir ceza veriyorum ki kimse böyle bir şey yapmasın" dedi.

Survivor All Star 2024, tarihi bir ceza ile hafızalarda yer alırken, izleyiciler merakla olayın gelişmelerini bekliyor.

Kaynak: Haber Merkezi