Survivor All Star 2024'de nefes kesen mücadele devam ediyor. Heyecan dolu anların yaşandığı adada, birinci eleme adayları belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım ilk eleme adayı Aleyna oldu.

Aleyna Kalaycıoğlu Kim

Kırmızı takımdan Aleyna eleme adayı oldu oldu. Güçlü yarışmacıların mücadelesi, Survivor severleri ekrana kilitlemiş durumda.

Zamanın Kapıları dizisi başlıyor Zamanın Kapıları dizisi başlıyor

Aleynaa-1

Şimdi gözler, geriye kalan tek dokunulmazlık oyununa çevrildi. Hangi takımın kaybedeceği ve hangi yarışmacının daha eleme potasına düşeceği merak konusu oldu. Survivor All Star 2024 izleyicileri, takımlar arasındaki rekabetin ve stratejilerin nasıl şekilleneceğini merakla bekliyor.

Survivor 2024

Survivor All Star 2024, birbirinden iddialı yarışmacıların mücadelesiyle dolu dolu devam ediyor. Heyecanın dorukta olduğu adada, kimin eleneceği ve bir sonraki dokunulmazlık oyunlarının nasıl geçeceği büyük bir merak konusu haline geldi.

Acun Ilicali Survivor In Sezon Maliyetini 16681359 504 M

Tüm Türkiye, Survivor All Star 2024'ün bu heyecanlı sezonunu kaçırmamak için ekrana kilitlenmiş durumda. Heyecan dolu anlar ve sürpriz gelişmelerle dolu bir sezon daha yaşanmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kaynak: Haber Merkezi