Survivor All Star 2024'te kadınlar arasındaki rekabet tırmanmaya devam ediyor. Son dokunulmazlık oyunlarının ardından adaylar belirlendi ve adada gerilim dolu anlar yaşandı.

Kırmızı takımdan Pınar ve Gizem ile mavi takımdan Aysu ve Berna, dokunulmazlık oyunları sonrasında aday olarak belirlendi. Ancak işler, eşleşmelerin kazanma yüzdelerine göre şekillenince farklı bir hal aldı.

Acun Ilicali Survivor In Sezon Maliyetini 16681359 6288 M

En yüksek yüzde Gizem'e ait olurken, onu takip eden Berna, üçüncü sırada ise Pınar yer aldı. Son sırada ise Aysu bulunuyordu. Bu durumda, düello eşleşmeleri şekillendirildi ve heyecan dolu mücadeleler yaşandı.

Survivor Dans (2)

Gizem ve Berna, rakiplerini yenerek eleme potasından kurtulmayı başardılar, adada kalma şanslarını sürdürdüler. Ancak son eleme oyunu, Pınar ve Aysu arasında gerçekleşti.

Acun Ilicali Survivor In Sezon Maliyetini 16681359 504 M

Aysu, rakibini 5-3'lük bir skorla yenerek adada kalmayı başardı. Bu sonuçla birlikte, Survivor All Star 2024'e veda eden isim Pınar oldu.

2024’de hangi diziler final yapacak? 2024’de hangi diziler final yapacak?

Pınar Sema Kavgası Survivor 4

Survivor adasında mücadele devam ederken, kadınlar arasındaki rekabet giderek kızışıyor. Heyecan dolu anlar ve sürpriz sonuçlar için takipte kalın!

Kaynak: Haber Merkezi