Survivor AllStar 2024 yarışmasının heyecanı dorukta! Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı, son ada konseyinde yarışmacılara heyecan verici final aşamasıyla ilgili detayları paylaştı. İşte, finale kalan yarışmacıları bekleyen yeni kuralların özeti:

G Pa6P C J Xg A Af Dx U

Survivor AllStar 2024 Dokunulmazlık Oyunlarıyla Başlayacak

İstanbul'daki finale kalmak için yarışmacılar zorlu bir yolculuğa hazırlanıyor.

İlk gün, altı yarışmacı dokunulmazlık oyununda mücadele edecek ve kazanan adaya dokunulmazlık kazandıracak.

 İlk günü başarıyla geride bırakan beş yarışmacı, ikinci gün kendi aralarında dokunulmazlık için mücadele edecek. Kazanan yarışmacı, bir sonraki adıma yükselirken, dokunulmazlıkta da avantaj sağlayacak.

 Üçüncü gün, finale bir adım daha yaklaşmak için kalan dört yarışmacı arasında bir düello gerçekleşecek. Bu düello sonucunda bir yarışmacı elenecek ve finale giden yolda son bir engel daha aşılacak.

Survivor Takımlarr

Survivor AllStar 2024 Final Oyunları Başlıyor

Kazanan üç yarışmacı, şimdi İstanbul'da gerçekleşecek final oyunları için hazırlıklara başlayacak. İlk final oyununda beş yarışmacı mücadele edecek ve birinci finalist belirlenecek.

 İlk final oyununu geçen dört yarışmacı, ikinci final oyununda karşı karşıya gelecek. Bu oyunun kazananı ise ikinci finalist olacak.

Kan Çiçekleri 338. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kan Çiçekleri 338. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Survivor Mavi

Survivor AllStar 2024​​​​​​​ Final Four Düellosu

Finale kalmak için son adım! Kalan üç yarışmacı, canlı yayında gerçekleşecek olan final four düellosunda karşı karşıya gelecek. Bu düello sonucunda bir yarışmacı elenecek ve geriye kalan iki yarışmacı finalde kozlarını paylaşacak.

Survivor Kırmızı

Survivor AllStar 2024 İstanbul'da Şampiyon Belli Olacak

İstanbul'da gerçekleşecek olan finalde, kalan iki yarışmacı birbirleriyle mücadele ederek Survivor AllStar 2024 şampiyonunu belirleyecekler. Heyecan dolu final, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Survivor 2024

Survivor AllStar 2024, final aşamasıyla adrenalin dolu anlara sahne olacak. İstanbul'da gerçekleşecek olan final, yarışmacıların ve izleyicilerin büyük heyecanla beklediği bir etkinlik olacak.

Kaynak: Haber Merkezi