Survivor All Star 2024 Erkek Eleme Adayı 27 Nisan Belli Oldu!, Survivor Erkek eleme adayı, Survivor eleme adayı

Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda, en fazla oy alan isim eleme adayı olarak Yasin belirledi. Yasin bu haftanın eleme potasına giren ilk yarışmacı olarak kendini buldu. Ancak heyecan burada bitmiyor!

0X0 Yasin Obuz Kimdir Survivor Yasin Obuz Kimdir Survivor 2022 All Star Yarismacisi Yasin Obuz Nereli Kac Yasinda 1643632036977

Geriye kalan üç dokunulmazlık oyununda hangi takımların galip geleceği ise merak konusu. Mavi takımın bir sonraki dokunulmazlık oyununda başarılı olup olamayacağı ve ada konseyinde kimin isminin yazılacağı büyük bir merakla bekleniyor.

Demet Özdemir Müge Anlı'ya katıldı Demet Özdemir Müge Anlı'ya katıldı

Yasinn 1

Dokunulmazlık oyunlarına dair yapılan tahminler, takımlar arasında büyük bir rekabetin yaşanacağını gösteriyor. Hangi takımın üstünlük sağlayacağı ise yarışmacıların performansına bağlı olarak belirlenecek.

Acun Ilicali Survivor In Sezon Maliyetini 16681359 6288 M

Ayrıca, yapılacak olan düello için de kritik anlar yaşanacak. Hangi yarışmacıların düello için seçileceği ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Survivor All Star 2024'de gerilim her geçen gün artıyor. Heyecanla beklenen finalin yaklaşmasıyla birlikte, yarışmacılar adeta son güçleriyle mücadele ediyor. Takip etmeye devam edin, çünkü Survivor adasında her şey olabilir!

Survivor 2024

Kaynak: Züleyha Kandöker Yiğit