Keçiören Belediyesinin katkılarıyla ve hayırsever vatandaşların destekleriyle Keçiören Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne kurulan Şule Yüksel Şenler Kütüphanesi'nin açılışı Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, öğretmenler ve okul idarecilerinin katılımıyla açıldı.

Mansur Yavaş Keçiören Ufuktepe'de SKM açtı Mansur Yavaş Keçiören Ufuktepe'de SKM açtı

Keçiören Kütüphane (2)

Başkan Turgut Altınok, “Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Nazif Yılmaz’ın teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz ‘Şule Yüksel Şenler Kütüphanesi’nin açılış töreninde bulunmaktan şeref ve bahtiyarlık duyuyorum. Rabbim, canını vatan uğruna feda eden şehidimiz Ahmet Özsoy’dan, ömrünü milletine adayan Şule Yüksel Şenler’den razı olsun. Devlet ve millet sevdalısı bu iki kıymetli insanımızın adının yer aldığı, onların açtığı ve aydınlattığı yolda Türkiye’nin geleceği olacak kıymetli gençlerimizin yararlanacağı bu esere katkı sunmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Her daim eğitim kurumlarımızın, öğrenci ve öğretmenlerimizin destekçisi olduk, olmaya da devam edeceğiz. Kütüphanemiz hayırlı uğurlu olsun inşallah.” dedi.

Keçiören Kütüphane (3)

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, “Ankara Keçiören Şehit Ahmet Özsoy Kız AİHL'de Keçiören Belediye Başkanımız Turgut Altınok ve hayırseverlerimizin katkılarıyla yapılan Şule Yüksel Şenler Kütüphanesi'nin açılışını gerçekleştirdik. Harika bir kütüphane olmuş. Okul yönetimine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

Keçiören Kütüphane (4)

Kurdele kesim merasimiyle açılışı yapılan kütüphane hizmete açıldı.

Kaynak: Haber Merkezi