Sosyal medya platformlarında paylaştığı date raporu ile dikkat çeken bir kadın, takipçilerini şaşkına çevirdi. Sosyal medya hesabından paylaştığı video ile 8 farklı kişi ile çıktığı date'leri anlatan genç kadın, bu deneyimleriyle ilgili çarpıcı detaylar verdi.

Kadının tanıştığı 8 kişi arasında 3 kişi Tinder, 3 kişi Instagram, 1 kişi eski sevgilisinin arkadaşı ve sonuncusu ise doktoru olarak belirlendi. Öne çıkan bir diğer detay ise kadının hepsiyle öpüştüğü yanıtı oldu. Kaç kişiyle öpüştüğü sorusuna "Hepsini" cevabını veren kadın, ardından en çok etkilendiği kişinin doktor olduğunu belirtti.

Harleykadın Sıla Bayraktar Girgin kimdir? Harleykadın Sıla Bayraktar Girgin kimdir?

Ancak, ilgi çekici date deneyimlerinin ardında yaşananlar sadece bununla sınırlı kalmadı. Kadına yöneltilen "O sekiz kişi ne oldu?" sorusuna ise ilginç yanıtlar geldi. Kadın, bir kişinin ghostladığını, geri kalanlarını ise dürüst olmadıkları gerekçesiyle kendi inisiyatifiyle sildiğini açıkladı.

Sosyal medya kullanıcıları, kadının paylaştığı deneyimler üzerine çeşitli yorumlar yaparken, ilişkilerin dijital dünyada nasıl başladığı ve geliştiği konusunda yeni bir tartışma başlamış gibi görünüyor. Bu olay, modern ilişki dinamikleri üzerine düşündürücü bir ışık tutarken, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi