Şimal, bir süre önce meme kanserini başarıyla yenmesinin ardından, maalesef başka bir sağlık mücadelesiyle karşı karşıya kaldı. Şimal'in eşi, bugün sabah saatlerinde yaptığı duygusal paylaşımda, sevgilisi Şimal'in beynindeki tümör nedeniyle ameliyat masasına yattığını duyurdu.

Şarkıcı Şimal Nasıl

Şimal, uzun süren bir ameliyatın ardından, doktorların tümörle mücadelede başarılı olabilmek adına gerçekleştirdikleri 8 saatlik zorlu operasyon geçirdi. Ameliyat sırasında eşi, duygusal anları paylaşarak Şimal'e olan sevgi ve desteklerini dile getirdi.

Şarkıcı Şimal Evli Mi

Meme kanserini yenen Şimal, bu yeni sağlık mücadelesinde de ailesi, dostları ve sevenlerinin dualarıyla güç buluyor. Yakın çevresinden gelen olumlu haberlerle umut dolu bir atmosfer oluştuğu belirtilirken, Şimal'in sağlık durumuyla ilgili detaylı bilgilerin ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

Şarkıcı Şimal Nereli

Şimal'in sağlık sorunlarına karşı gösterdiği güçlü duruş, mücadele azmi ve sevgisiyle takdir toplarken, sevenleri ona acil şifalar diliyor ve yanında olduklarını belirtiyor. Şimal'in bu zorlu süreçteki sağlık yolculuğunu yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Şarkıcı Şimal Sağlık Durumu

Kaynak: Haber Merkezi