Senden Önce dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken diziyi.  canlı izlemek isteyen seyirciler, Senden Önce canlı izle! Senden Önce  yeni bölüm canlı izle! araştırmaları yapmaya başladı. İşte, Senden Önce yeni bölüm izleme linki!

Yapımını D Media’nın üstlendiği Senden Önce’nin senaryosunu Başak Anigün kaleme alırken; yönetmenliğini ise Feride Kaytan üstleniyor. Hakan Dağıstan, ülkenin en önemli inşaat şirketlerinden birinin sahibidir. 6 ay önce evlendiği karısı Merve’yle bir süredir problemler yaşamaktadır. İlk zamanlar tanıdığı, sevdiği kadın değildir artık Merve. Tam da bu süreçte tanışır Sahra’yla Hakan... Karısı ne denli uzak ve ilgisizse, Sahra o denli alakadar ve ısrarcıdır.

Merve ve Hakan ikilisi hayatlarına Sahra girdikten sonra birbirlerine olan sevgileri, sırları ve sadakatiyle sınanacaktır. Ama aşkın sınavı diğerlerinden farklıdır; bilen değil, yanan kazanır. Bilindik bir kıssa vardır; dostluk ve aşk yolda karşılaşır ve “senden kalanları temizlemek benim işim” der dostluk aşka. Fakat bu hikayede durum farklıdır. Merve, dostlukla kirlettiği geçmişini, aşkla temize çekmeye çalışacaktır.

Senden Önce 3. BÖLÜM CANLI İZLE!

65C9E0Ac8A6Fd8Bc0Ee37C75

Senden Önce yeni bölüm canlı izlemek için tıklayınız.

Senden Once Dizisinden Ilk Tanitim Yayinlandi 16687907 Amp

SENDEN ÖNCE DİZİ KONUSU NEDİR?

Başarılı bir iş insanı olan Hakan’ın 6 aylık eşi İrem’le problemli evliliğiyle açılacak olan dizi geçmişlerinden derin bağları olan 2 kadının travmasını gözler önüne serecek.

SENDEN ÖNCE DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide Alp Navruz “Hakan” karakterine, Sinem Ünsal “Merve” karakterine, Nilperi Şahinkaya ise “Sahra” karakterine  hayat verecek.

Nilperi Sahinkaya Sinem Unsal 3

Ali Gözüşirin (Kaan), Kadim Yaşar (Tahsin), Nalan Kuruçim (Semiha), Işıl Dayoğlu (Adalet), Uğur Biçer’in (Serdar) rol aldığı dizinin kadrosuna usta oyuncu Altan Erkekli ve Uğur Uzunel son olarak  dahil oldu. 

120512708 Altan Erkekli

İnci Taneleri 16. bölüm bu akşam! İnci Taneleri 16. bölüm bu akşam!

SENDEN ÖNCE DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Alp Navruz 2

Yapımını D Media’nın üstlendiği Senden Önce’nin senaryosunu Başak Anigün kaleme alırken; yönetmenliğini ise Feride Kaytan üstleniyor. Dizinin yayın tarihi henüz belli olmadı. Hazırlıkların büyük bir titizlikle sürdürüldüğü Senden Önce yakında Kanal D’de ekrana gelecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ