Pasifik Savaşı filmi 2013 yılında çıkan aksiyon/macera türünde bir filmdir. Pasifik Savaşı filminin yönetmenliğini Guillermo del Toro yaparken, senaristliğini Travis Beacham ve Guillermo del Toro birllikte üstlenmiştir. Peki, Pasifik Savaşı filminin konusu ne? Pasifik Savaşı filminin oyuncuları kim? Pasifik Savaşı filmi hangi kanalda yayınlanacak? İşte detaylar...

Pasifik Savaşı Izle

PASİFİK SAVAŞI FİLMİ KONUSU NE?

İnsanoğlunu yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bırakan şey, ansızın denizin altından gelmeye başlayan Kaiju isimli yaratıklardır. Bu dehşet verici varlıklar dünyanın temel kaynaklarını harap ederken canlı nüfusunu da hızlıca yok etmeye başlarlar. Çaresiz insanlık Jaeger isimli devasa robotlar üreterek felaketi durdurmaya çalışır. Tüm talimatları iki pilottan alan Jaeger'ler beyin gücüyle çalışan donanımlı ve güçlü robotlardır. Ne var ki ortada onların bile çözümleyemeceği katastrofik bir gidişat söz konusudur. Tüm çareler tükenmişken ortaya çıkan eski bir pilot ve stajyeri insanlığın son umudu olmaya çalışacaktır.

Pasifik Savaşı Hangi Kanal

PASİFİK SAVAŞI FİLMİNİN OYUNCULARI KİM?

Charlie Hunnam-Rolü : Raleigh Becket

Idris Elba-Rolü : Stacker Pentecost

Rinko Kikuchi-Rolü : Mako Mori

Charlie Day-Rolü : Dr. Newton Geiszler

Ru dizisinin oyuncuları kim? Ru dizisi ne zaman yayınlanacak? Ru dizisinin oyuncuları kim? Ru dizisi ne zaman yayınlanacak?

Robert Kazinsky-Rolü : Chuck Hansen

Max Martini-Rolü : Herc Hansen

Ron Perlman-Rolü : Hannibal Chau

Clifton Collins Jr.-Rolü : Tendo Choi

Pasifik Savaşı Konusu

PASİFİK SAVAŞI FİLMİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Pasifik Savaşı filmi 16 Mayıs Perşembe günü saat 19:30'da Beyaz TV'De yayınlanacak.

Kaynak: Haber Merkezi