İYİ Parti’nin önceki dönem il başkanlarından ve milletvekili adaylarından Özlem Ural, partisinden istifa etti. Yurttaşlar arama motorlarında, ''Özlem Ural kimdir? Özlem Ural kaç yaşında, nereli? Özlem Ural ne mezunu? Özlem Ural'ın eşi kimdir? Özlem Ural hangi görevlerde bulundu'' sorularını aratıyor. Peki, Özlem Ural kimdir? Özlem Ural kaç yaşında, nereli? Özlem Ural ne mezunu? Özlem Ural'ın eşi kimdir? Özlem Ural hangi görevlerde bulundu? İşte tüm merak edilenler...

Özlem Ural Kimdir

ÖZLEM URAL KİMDİR?

Özlem Ural, 6 Nisan 1976 tarihinde Bursa’da doğdu. İlköğrenimini Edirne Yüzüncü Yıl İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Kocaeli Özel Seymen Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünde 1999 yılında tamamladı.

Ticari hayatı 1994 yılında ailesi ile beraber Burhaniye’de esnaflıkla başlayan Özlem Ural, üniversite eğitimi sonrasında, Kimya Sektöründe öncü kuruluşlarda önemli görevlerde bulundu. Çok uluslu bir şirketin ilk ve tek kadın üretim müdürü olarak ağır bir kimya sanayi de yılmadan 8 yıl ve Avrupa’nın en büyük kapasiteli Polyester Fabrikasının kurulmasında ve devreye alınmasında birçok milletten mühendislerle 2 yıl boyunca çalıştı.

Meslek hayatına devam etmek üzere, çok sevdiği Burhaniye’de 2003 yılında kurduğu Hammadde Üretim Tesisini 2007 yılında Balıkesir Organize Sanayi’ ye taşıdı. Aile büyükleri hala Burhaniye’de ikamet etmektedir.

Özlem Ural

Yağmur Taktaş kimdir? Yağmur Taktaş kimdir?

ÖZLEM URAL'IN EŞİ KİMDİR?

Özlem Ural evli ve 2 çocuk annesidir. Özlem Ural'ın eşi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.


 

Kaynak: Haber Merkezi