Ölümcül Kargo filmi 2006 yılında çıkan aksiyon/gerilim türünde bir filmdir. Ölümcül Kargo filminin yönetmenliğini David R. Ellis yaparken, senaristliğini Sebastian Gutierrez ve John Heffernan birlikte üstlenmiştir. Peki, Ölümcül Kargo filminin konusu ne? Ölümcül Kargo filminin oyuncuları kim? Ölümcül Kargo filmi hangi kanalda yayınlanacak? İşte detaylar...

Ölümcül Kargo Filmi

Ölümcül Kargo filminin konusu ne?

Acımasız bir suç örgütünün lideri olan Eddie Kim, bölge savcısını öldürür ve bu olayın tek görgü tanığı Sean Jones isimli bir adam olur. Bu cinayet artık bardağı taşıran son noktadır ve suç örgütünü durdurmak için geniş çaplı bir operasyon başlatılır. Bu kapsamda Los Angeles'a gidip mahkemeye olayla ilgili ifade vermesi gereken Sean, yolculuk için hazırlanmaktadır. Oldukça tehlikeli geçeceği düşünülen bu yolculuğun planı son derece tecrübeli bir güvenlik uzmanı olan Neville Flynn tarafından yapılır. Ancak tüm bu titiz çalışmalar boşa gidecektir. Zira Eddie zannetiklerinden de korkunç bir insandır. Uçağa yerleştirdiği onlarca zehirli yılan sadece Sean değil tüm yolcuların hayatını tehlikeye atacaktır.

Ölümcül Kargo Filmi Hangi Kanalda

Ölümcül Kargo filminin oyuncuları kim? 

Samuel L. Jackson-Rolü : Nelville Flynn

Julianna Margulies-Rolü : Claire Miller

Nathan Phillips-Rolü : Sean Jones

Rachel Blanchard-Rolü : Mercedes Harbont

Flex Alexander-Rolü : Three G's / Clarence Dewey

Kenan Thompson-Rolü : Troy

Keith Dallas-Rolü : Big Leroy

Lin Shaye-Rolü : Grace

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filmi kaç yılında, nerede çekildi? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filmi kaç yılında, nerede çekildi?

Ölümcül Kargo Filmi Konusu

Ölümcül Kargo filmi hangi kanalda yayınlanacak?

Ölümcül Kargo filmi 4 Nisan Perşembe günü saat 21:40'ta TLC'de yayınlanacak.

Kaynak: Haber Merkezi