İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya:

''Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki; Hangi büyüklükte olursa olsun, hangi bülten ile aranırsa aransın, halkımızın huzurunu kaçıran uluslararası organize suç örgütlerine, zehir tacirlerine nefes aldırmayacağız. Hepsini tek tek adalete teslim edeceğiz!

Deprem soruşturmasında tutuklama sayısı artıyor

İstanbul'da düzenlenen "MAHZEN-27" operasyonuyla hakkında İnterpol'ün
🟥 Kırmızı bültenle dolandırıcılık suçundan,
🟨 Sarı Bültenle 2 ayrı hırsızlık suçundan aranma kaydı bulunan Kazakistan uyruklu Nurlan Zharımbetov yakalandı❗

Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki;
Hangi… pic.twitter.com/tkdApJnZXa

— Ali Yerlikaya (@AliYerlikaya) April 16, 2024

İstanbul'da düzenlenen Mahzen-27 operasyonuyla hakkında İnterpol'ün Kırmızı bültenle dolandırıcılık suçundan, Sarı Bültenle 2 ayrı hırsızlık suçundan aranma kaydı bulunan Kazakistan uyruklu Nurlan Zharımbetov yakalandı!

tutuklama

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığı koordinesinde; İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünce aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar sonucu Kazakistan  tarafından "Dolandırıcılık ve Hırsızlık" suçlarından kırmızı ve sarı bülten ile aranan Nurlan Zharımbetov İstanbul'da düzenlenen Mahzen-27 operasyonuyla yakalandı.

tutuklama-2

Eray Yazgan kimdir? Eray Yazgan'ın serveti ne kadar? Eray Yazgan kimdir? Eray Yazgan'ın serveti ne kadar?

Operasyonu gerçekleştiren Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle.'' ifadelerini kullandı

Kaynak: Çağlar Bülent SANSAR