Geçen yıl, Johnny Depp ve eski karısı Amber Heard arasında olaylı bir dava süreci yaşanmıştı. Heard, bir röportaj sırasında şiddete uğradığını belirtti. Depp, bu sözler üzerine eski eşine 50 milyon TL tutarında tazminat davası açtı.
Dava, geçen yıl Nisan ayında başladı. Dava sırasında ortaya atılan iddialar, gündeme bomba gibi düştü. Haziran ayında dava sonuçlandı. Depp, davayı kazandı. Amber Head, tazminat ödemeye mahkûm edildi.

deep3-1

Ziyaretçiler: Gece Avı filminin konusu nedir? Ziyaretçiler: Gece Avı filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Ziyaretçiler: Gece Avı filminin konusu nedir? Ziyaretçiler: Gece Avı filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Deep V Heard’ belgesel dizisi, 2022 yılında dünya çapında büyük yankı uyandıran ve medyanın da geniş çapta ilgisini çeken söz konusu davayı ayrıntılarıyla birlikte izleyicilerle buluşturacak. 
Merakla beklenen Deep V Heard belgeseli 16 Ağustos 2023’te Netflix’te yayınlanacak. Toplamda 3 bölümden oluşacak belgesel dizisinin yönetmenliğini Emma Cooper üstleniyor. 
Haber Merkezi