Plaza Catedral filminin konusu nedir? Plaza Catedral filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Plaza Catedral filminin konusu nedir? Plaza Catedral filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

28 Temmuz Cuma günü yayınlanan D.P, izleyiciler tarafından tam not almayı başararak merakla takip ediliyor. Aksiyon, Dram, Suç türündeki dizinin yönetmenliğini ve senaristliğini Han Jun-hee üstleniyor. Güney Kore yapımı dizinin konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Netflix dizisi D.P  ne zaman yayınlanacak? D.P  yayın tarihi ne zaman? D.P  oyuncu kadrosunda kimler var? D.P  dizi konusu ne? İşte diziye ilişkin detaylar...
D.P DİZİ KONUSU NE?
2014 yılında geçen DP , bir Kore askeri polis ekibinin kaçakları yakalama misyonunu anlatıyor . Dizi , özellikle Güney Kore bağlamında, ordunun istenmeyen doğasını büyütüyor. Yaygın zorbalık ve tacizin yanı sıra "en güçlünün hayatta kalması" zihniyeti, "en zayıf" olduğu varsayılanların yığının dibine atıldığı ve üstlerinin ve yurttaşlarının ellerinde korkunç deneyimlere hizmet ettiği düşünülür. Er Ahn Joon-ho ve Onbaşı Han Ho-yul, kaçakları bulmak için bir araya gelir ve kendilerini maceralı bir yolculuğa çıkarırlar.
D.P OYUNCU KADROSU    
Jung Hae-In    
Kim Sung-kyun 
Haber Merkezi