Esra Erol'da başladı 24 Nisan! Esra Erol'da başladı 24 Nisan!

Müge Anlı'nın Tatlı Sert programında yaşanan duygusal anlar, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Bugünkü programda, 2005 yılında evlatlık verilen Mürvet'in gerçek ailesini arama hikayesi gün yüzüne çıktı.

Evlatlıkk

Mürvet, Recai Bey'in kapısına bırakıldığını ifade ettiği anlarda duygusal anlar yaşattı. Ancak daha sonra programa telefonla bağlanan Recai'nin abisi, Mürvet'in aslında Recai ve Fatma'nın kızı olduğunu açıkladı. Bu gelişme, programın seyircilerini şaşkına çevirdi.

Recai

2004 yılında Fatma ile ayrılan Recai, yıllar sonra kızı Mürvet'i yanında getirdiğinde çocuğun kendisine ait olmadığını düşündü ve durumu jandarmaya bildirdiğini söyledi. Ancak Mürvet'in gerçek ailesiyle bağlantısı, programın seyrini tamamen değiştirdi.

Recaii

Recai, "Kapıma bırakılan çocuğu dışarı atamazdım. İki gün boyunca baktım ve daha sonra jandarmaya haber verdim. Ancak şimdi anlıyorum ki, bu benim gerçek kızım Mürvet'miş" dedi.

Mürvet

Programın sunucusu Müge Anlı ise duygusal anlar yaşanırken, ailenin yıllar sonra buluşmasına şahitlik etti. Mürvet'in gerçek ailesini bulmasının ardında yatan hikaye, izleyicilere unutulmaz bir gün yaşattı.

Bu dramatik olay, evlatlık süreçlerinde yaşanan karmaşık duyguları ve aile bağlarını sorgulatan bir hikayeye dönüştü. Program, izleyicilere hem duygusal hem de düşündürücü bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ