Müge Anlı'nın programına katılan Ceylan Koca, eşi Mustafa tarafından yaşadığı korkunç şiddet olaylarını canlı yayında paylaştı. Koca, kocası tarafından kemerle dövülerek sığınma evine kaçtığını ifade etti. Bugünkü programda, 18 yaşındaki genç kadının yaşadığı dehşetin yeni detayları ortaya çıktı.

Ceylan 2

Canlı yayında annesine seslenen Ceylan Koca, "Ben iyiyim. Kocam beni dövdüğü için kadın sığınma evine sığındım." sözleriyle yaşadığı şiddeti açıkladı. Koca, eşinin şiddetine maruz kalmış olmasına rağmen evine dönmek istemediğini belirtti.

Dramatik bir gelişme olarak, Ceylan Koca'nın bugünkü programdaki açıklamalarına göre, kocasının amcasının oğlunun ziyareti sırasında yaşanan olaylar dehşet verici bir boyuta ulaştı. Ceylan Koca, Mustafa amcasının oğlunun kocası tarafından saldırıya uğradığını ve kendisinin de bu saldırıya maruz kaldığını anlattı.

Ceylan 1

Koca, "Kocamın amcasının oğlu geldi, annem senle konuşmak istiyor dedi ve telefonu bana verdi ve benle konuştu. Kocam işten izin alıp geldi ve zili çaldı. Zil çalınca amcasının oğlu korktu ve yatak odasına saklandı. Kocam içeri gelince hemen evi aradı ve yatak odasına saklanan amcasının oğlunu bulunca cinnet geçirdi. Önce amcasının oğluna saldırdı ve sonra bana da vurdu. Mutfaktan gidip eline bıçağı alınca ben korktum ve evden kaçtım." şeklindeki açıklamalarıyla, olayın vahameti bir kez daha gözler önüne serildi.

Mahzen-31 operasyonlarında  İsmail Yavuz’un Suç Örgütü Çökertildi! Mahzen-31 operasyonlarında İsmail Yavuz’un Suç Örgütü Çökertildi!

Ceylan Koca'nın yaşadığı bu travmatik olayın ardından, genç kadının sığınma evinde güvenlik arayışı devam ediyor. Toplumun dikkatini çeken bu olay, şiddet mağdurlarının yaşadığı zorlukları bir kez daha gündeme getirirken, Ceylan Koca'nın hikayesi de kamuoyunda derin bir etki bırakmaya devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ