Rade Krunic'in Fenerbahçe'ye geliş tarihi belli oldu! Rade Krunic'in Fenerbahçe'ye geliş tarihi belli oldu!

Fenerbahçe'nin futbolcusu Mert Hakan Yandaş Fenerbahçe televizyonuna açıklamalarda bulundu.

mert hakan 1

MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI

"Öncelikle milli takımda bulunan arkadaşlarımızı, milli takımımızı tebrik ediyorum. İnşallah böyle başarılı olmaya devam ederler. Kendi takım arkadaşlarım için de çok mutluyum. Özellikle Samet için, çok iyi oynadı. İsmail zaten, Allah nazardan saklasın, başka bir seviyeye doğru devam ediyor. İnşallah böyle devam eder."

milli takım1

''KARAKTERLİ BİR TAKIM OLUŞTU''

 "Ben 4 sezondur buradayım. Ligin ilk dönemleri, bizim için gerçekten hep çok iyi geçen dönemler oldu hem Avrupa’da hem Türkiye’de. Ama ondan sonraki süreçlerde ufak bir dalgalanmada camia olarak çok çabuk kırıldık. Oyuncu grubu olarak bunda bizim de hatalarımız var. Bu kırılganlığı yaşamamamız için sürekli yabancı oyuncularımız da bizler de aynı mesajı vermeye çalışıyoruz. Yabancı oyuncuların da farkında olup dile getirmesi ve bu camiayı birleştirir tavırda bulunmaları 4 sezondur benim çok rastladığım bir şey değildi. Bunlar 16’da 16’nın arkasında görünen ipuçları. Gerçekten çok karakterli bir takım oluştu. Ama günün sonunda nerede bitirdiğimiz önemli. Bu şekilde başladık inşallah böyle devam eder."

fenerbahçe konferans

''DZEKO, TADİC, İRFAN VE BEN...''

"Dzeko, Tadic, ben ve İrfan ilk yemeğe çıktığımızda sadece 5 saat futbol konuştuk. Onların camiayla ilgili bildikleri şeyler bizleri açıkçası şaşırtmıştı. Ne kadar sahiplenip geldikleri o gün belliydi. Bu, bizim işimizi daha da kolaylaştırdı. Gerçekten yaşları kaç olursa olsun başarıya aç bir ekip toplandı. Hep böyle gitmeyecek. Camianın 3 sezondur kırıldığı yerler buralar. Buralarda yine birlikte kalmalıyız. Bence bu sezonun kilit noktası burası."

tadic dzeko

İSMAİL KARTAL

"İsmail Kartal, sadece Fenerbahçe odaklı, Fenerbahçe’nin başarısı için çalışan biri. İnşallah her şey onun da hak ettiği gibi güzel olur ve sonu şampiyonluk olur. 2 kere direkten döndü, inşallah bu sene onun da hak ettiği başarıyı elde ederiz."

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal

AVRUPA KONFERANS LİGİ

"Avrupa Konferans Ligi'ne de mükemmel bir başlangıç yaptık. Gruptan lider çıkıp gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Kupa hedefleri konuluyor. Tabii biz içten içe neden olmasın diye düşünüyoruz. Ama benim için en önemli yer lig. İnşallah ligi kazanmak istiyoruz. İnşallah başladığımız gibi bitiririz. Camiamızı aynı kenetlenmede devam etmek için full konsantrasyonla Hatayspor maçına bekliyoruz."

fenerbahçe konfernas23

Haber Merkezi