Meg: Derinlerdeki Dehşet orijinal adıyla The Meg filmi 2018 yılında çıkan bilim kurgu türünde bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda John Turteltaub otururken filmin senaryosunu Dean Georgaris ve Jon Hoeber kaleme almıştır.

MEG: DERİNDEKİ DEHŞET FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Meg: Derinlerdeki Dehşet, tarih öncesinden kalma bir canavarı durdurmaya çalışan Jonas Taylor'ın hikayesini anlatıyor. Uluslararası bir deniz altı gözlem programının parçası olan derin deniz sualtısı, soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Hasar gören denizaltı, mürettebatı içeride kapana kısılmış bir halde, Pasifik Okyanusu'nun en derin yerinde durmaktadır. Vizyoner Çin okyanus bilimcisi, kızı Suyin'in gönülsüzlüğüne rağmen, mürettebatı kurtarması için uzman derin deniz kurtarma dalgıcı Jonas Taylor'ı tutar. Taylor sualtının çevresinde süzülen bu canavarla daha önce de karşılaşmıştır; tarih öncesinden kalan ve iki buçuk milyar yıl önce soyunun tükendiği zannedilen, 23 metrelik bir Megalodon. Taylor aşağıda sıkışıp kalmış herkesi kurtarmak için kendi hayatını riske atmalı, korkularıyla yüzleşmeli ve dünyanın en tehlikeli yırtıcısının karşısına çıkmalıdır...

meg11

MEG: DERİNDEKİ DEHŞET FİLMİNİN OYUNCULARI 

Jason Statham

The Tribes of Palos Verdes filminin konusu nedir? The Tribes of Palos Verdes filminin oyuncu kadrosunda kimler var? The Tribes of Palos Verdes filminin konusu nedir? The Tribes of Palos Verdes filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Bingbing Li

Rainn Wilson

Cliff Curtis

Winston Chao

Ruby Rose

Page Kennedy

Robert Taylor 

Haber Merkezi