Bir ay önce beyin kanaması geçiren ve peş peşe iki ameliyat olan Settar Tanrıöğen'in hastanedeki tedavisi devam ediliyor. Zaman zaman hafıza kaybı yaşadığı için diziye devam edemeyecek olan Tanrıöğen'in yerine Ahmet Mümtaz Taylan getirildi. Taylan dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde ilk kez kamera karşısına geçti. Bölümün yayınlanmasıyla dizinin başrol oyuncuları, sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak Tanrıöğen'e veda etti.

''İYİ OLACAĞIZ SETTAR ABİM''

Kizilcik Serbeti Nin Basrolleri Diziden Ayrilan 16904717 2671 M

Dizide babasını oynayan Tanrıöğen'in fotoğrafını yayınlayan Ceren Karakoç Yalazoğlu "Canım abim yeniden seninle oynayacağım projeleri iple çekiyorum. Emeklerine ve bize kattıklarına sonsuz teşekkürler" derken Doğukan Güngör de "Kalbimin en içindesin, iyi olacağız Settar abim" ifadelerini kullandı.

Kizilcik Serbeti Nin Basrolleri Diziden Ayrilan 16904717 3350 M

Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan'a hediyesi ile dikkatleri üzerine çekti Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan'a hediyesi ile dikkatleri üzerine çekti

"SENİ ÇOK ÖZLEYECEĞİZ"

Kizilcik Serbeti Nin Basrolleri Diziden Ayrilan 16904717 3074 M

Başarılı oyuncu Barış Kılıç ise Tanrıöğen ile sarıldığı bir kareyi yayınlayarak "Seni çok özleyeceğim Settar abi. Sağlıklı günlerin olsun yeter ki gerisi boş zaten. Emeğine sağlık" dedi. Serkan Tınmaz ise dizide kayınpederini oynayan Tanrıöğen'e "Daha oynayacağımız çok sahnemiz var sayın ve kayınpederim" diyerek veda etti.

Kizilcik Serbeti Nin Basrolleri Diziden Ayrilan 16904717 567 M

Kaynak: Haber Merkezi