Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti'nin oyuncu kadrosunda yeni bir isim dahil oldu. Başaraılı oyuncu Kaan Taşaner, Kızılcık Şerbeti'nde Giray karakterini canlandıracak. Peki, Kızılcık Şerbeti Giray kimdir? Kaan Taşaner kimdir? İşte detaylar...

Kaan Taşaner Giray

Kızılcık Şerbeti Giray kimdir? 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ünlü bir ilaç şirketinin patronu olan Giray, önce Nilay’ın şüphesi nedeniyle daha sonra ise okuduğu okulda Sıla Türkoğlu’nun hayat verdiği Doğa’nın karşısına çıkacak. Kaan Taşaner, Sıla Türkoğlu'nun yeni partneri olacak.

Kaan Taşaner (13)

Kaan Taşaner kimdir?

Kaan Taşaner 23 Nisan 1979 tarihinde Antalya'da doğmuştur. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta İlk Işık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı.

Kaan Taşaner (12)

Ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne aldı, televizyondaki ilk rolünü Büyük Buluşma adlı televizyon dizisinde canlandırdı. Takip eden yıllarda televizyon ve tiyatroya birlikte devam etti. 2010-2012 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı dizide, "Erdoğan Yaşaran" rolünü kabul etti ve bu sayede, adını ilk kez sürekli bir projede duyurmuş oldu.

Nesrin Cavadzade'nin yeni sevgilisi Kaan Yardımcı kimdir? Kaan Yardımcı kaç yaşında, nereli? Nesrin Cavadzade'nin yeni sevgilisi Kaan Yardımcı kimdir? Kaan Yardımcı kaç yaşında, nereli?

Kaan Taşaner (1)

2012 yılında Kanal D sitesinde yapılan bir ankette 2. En İyi Erkek Oyuncu seçilmiştir. Kuzey Güney adlı TV dizisinde Şeref Komiser rolünü canlandırmıştır. Oyuncu, 2014 yılının Aralık ayında TRT 1'de yayımlanmaya başlayan Diriliş Ertuğrul dizisinde "Gündoğdu" karakterini canlandırdı. Ancak senaryo gereği diziden ayrılan Kaan Taşaner daha sonra 2016 yılında atv'de yayımlanan Rengarenk adlı dizide oynadı. Oyuncu aynı zamanda tiyatro sanatçısı Sacide Taşaner'in oğludur.

Kaynak: Haber Merkezi