FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve büyük bir takipçi kitlesi tarafından sevilen "Kızıl Goncalar" dizisi, RTÜK tarafından verilen iki kez program durdurma ve toplamda 9 milyon lira para cezasıyla karşı karşıya kalmıştı. Ancak dizinin yapımcısı Gold Film, bu zorlukları aşarak 22 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle tekrar ekrana döneceğini duyurdu.

Kızıl Goncalar 3

Yasağa Takılan Çekim Mekanları Çözüldü: Yeni Anlaşmalar Yapıldı!

Dizinin çekimleri, daha önce kullanılan iki binaya getirilen yasak nedeniyle tehlikeye girmişti. Yapım şirketiyle yapılan anlaşma iptal edilince, dizinin çekimleri o iki binada yapılamayacak hale geldi. Ancak Gold Film'in sahibi Faruk Turgut, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla, dizinin yeni mekanının hazır olduğunu ve çekimlerin kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu.

Kızıl Goncalar 2

Kızıl Goncalar yeni mekanları nerede?

İstanbul'da çekimleri devam eden dizinin yeni mekanları sır gibi saklanıyor?

Kızıl Goncalar (Cüneyd Güneş) Mert

Yabani 25. bölüm 3. fragman yayınlandı mı? Yabani 25. bölüm 3. fragman yayınlandı mı?

Faruk Turgut: 'Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz!'

Faruk Turgut, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda, "Kızıl Goncalar'ın yeni mekanları bitti. Kaldığımız yerden devam ediyoruz" notunu paylaştı ve yeni setin fotoğrafını paylaşarak izleyicileri heyecanlandırdı. Yapılan yeni anlaşmalar ve alınan izinlerle birlikte, dizinin izleyicileriyle buluşacak yeni bölümleri için hazırlıklar tamamlandı.

Kızıl Goncalar Yeni Mekan

İzleyiciler Yeni Bölümleri Sabırsızlıkla Bekliyor

22 Ocak Pazartesi günü ekrana dönecek olan Kızıl Goncalar, yaşadığı zorluklara rağmen izleyicisiyle kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Yeni mekan ve yeni anlaşmalarla izleyici karşısına çıkacak olan dizi, sosyal medyada da büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Hayranlar, dizinin yeni bölümlerini sabırsızlıkla beklerken, yapımcı firma ve ekip, izleyicilere kaliteli bir dizi deneyimi sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtiyor.

Kızıl Goncalar Dizisi 3

Editör: İrem Akbaş