NOW TV'nin sevilen dizisi Kızıl Goncalar gündemden düşmüyor. Dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Melisa Doğu merak ediliyor. Yurttaşlar arama motorlarında, '' Kızıl Goncalar Ayza kimdir? Melisa Doğu kimdir? Melisa Doğu kaç yaşında, nereli? Melisa Doğu ne mezunu? Melisa Doğu evli mi? Melisa Doğu hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı'' sorularını aratıyor. Peki, Kızıl Goncalar Ayza kimdir? Melisa Doğu kimdir? Melisa Doğu kaç yaşında, nereli? Melisa Doğu ne mezunu? Melisa Doğu evli mi? Melisa Doğu hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı? İşte tüm merak edilenler...

Melisa Doğu

KIZIL GONCALAR AYZA KİMDİR?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Melisa Doğu, Ayza karakterine hayat verecek ve hikayeye tarikat tarafından bir karakterle katılacak. Ayza diziye oğlu Affan’la katılacak. 

Melisa Doğu Kimdir

MELİSA DOĞU KİMDİR?

1981 yılında İstanbul’da doğan oyuncu 14 yaşında modellik ve oyunculuk yapmaya başlamıştır. Türkiye’de podyuma çıkan en genç modeldir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü kazandıktan sonra modelliği bırakmıştır. Oyunculuğun yanı sıra eğitmenlik ve oyuncu koçluğu da yapmaktadır.

Şebnem Bursalı kimdir? Şebnem Bursalı kimdir?

Melisa Doğu Dizileri

Bugüne kadar Şöhret, Şölen, Çatı Katı, Doktorlar, Avrupa Yakası, Geniş Aile, Yıldız Masalı, Kanıt, Yıldızın Parlasın, Kötü Yol, Yalan Dünya, Arka Sokaklar, Kocamın Ailesi Ateş Böceği, Yasak Elma, Gen, Gloryhole, Modern Zamanlarda Bir Yer, Yanımda Kal gibi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.
Eksik Zamanlar, Arap Gecesi, 3. Türden Yakın İlişkiler / Başlangıç, Kalp Düğümü, Nereye Gitti Bütün Çiçekler oynadığı tiyatro oyunlarıdır. Melisa Doğu, Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinde Ayten Yenge karakterini canlandırmaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi