Ulusal ve uluslararası alanda pek çok ödül kazanan Şahsiyet’in yönetmeni Onur Saylak ve senaristi Hakan Günday, bu kez Netflix bünyesinde bir yapıma imza atıyor. İki ismin aynı görevleri paylaşmaya devam ettiği, yıldızlarla dolu kadroya sahip Boğa Boğa filminin 2. resmi fragmanı yayınlandı. İşte detaylar...

Disney+ dizisi Aktris ne zaman yayınlanacak? Aktris dizi konusu ne? Aktris oyuncu kadrosunda kimler var? Disney+ dizisi Aktris ne zaman yayınlanacak? Aktris dizi konusu ne? Aktris oyuncu kadrosunda kimler var?

BOĞA BOĞA 2. RESMİ FRAGMAN

BOĞA BOĞA FİLM KONUSU

Boğa Boğa, Assos’ta bir köye taşınan İstanbullu çift Yalın ve Beyza’nın, ilk günden itibaren köylülerin Yalın’a olumsuz ve tehditkâr bir şekilde yaklaştığı ve bir gün Yalın’ın bir gencin saldırısına uğramasını konu alıyor. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkıyor ve köy halkı ile Yalın arasında gizli bir savaş başlıyor.

BOĞA BOĞA OYUNCU KADROSU
Boğa Boğa, başrolde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda eryiğit’in yanı sıra kadrosunda Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay, Aşkın Şenol, Hayat van Eck, Kerem Arslanoğlu, Onur Akgülgil, Ahmet Baki Kurtuluş ve Nadi Güler’e yer veriyor.

Haber Merkezi