Netflix Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi merak ediliyor. Peki, Kimler Geldi Kimler Geçti konusu nedir? Kimler Geldi Kimler Geçti oyuncuları kimler? Kimler Geldi Kimler Geçti kaç bölüm? Kimler Geldi Kimler Geçti 2. sezon ne zaman? İşte tüm merak edilenler...

Kimler Geldi Kimler Geçti  (4)

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ KONUSU NE?

30 yaşındaki Avukat Leyla ve aynı hukuk bürosunda çalıştığı arkadaşlarının hayatına odaklanılan Kimler Geldi Kimler Geçti'de, bazen ‘bench’de, bazen ‘ghost’ta, bazen ‘ilişki’de, çoğunlukla da ‘ilişme’de çektikleri modern zaman sancıları konu ediliyor. Başarılı bir avukat olan Leyla Taylan, ihanetle biten ilk aşkının acısından uzun süre kurtulamaz. Artık bu duruma bir son vermek isteyen Leyla, aradan geçen yılların ardından yeniden flört dünyasına adım atar. Bu sırada arkadaşı olan yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılık acısından kurtulup, yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Leyla’nın karşısında 15 yıl içerisinde üç kez evlenip boşanan bir ilişki katili olan Cem Murathan vardır. Leyla, müvekkilini narsist adama karşı en ateşli şekilde savunurken, o ateşle ortalık doz duman olur.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ OYUNCULARI KİM?

Serenay Sarıkaya-Rolü : Leyla Taylan

Metin Akdülger-Rolü : Ömer

Hakan Kurtaş-Rolü : Cem

Boran Kuzum-Rolü : Feyyaz

Netflix Paris'in Altında filminin konusu ne, oyuncuları kim? Netflix Paris'in Altında filminin konusu ne, oyuncuları kim?

Ahmet Rıfat Sungar-Rolü : Sarp

Bade İşçil-Rolü : Tuba

Zeynep Tuğçe Bayat-Rolü : Beliz

Gülcan Arslan-Rolü : Defne

Sümeyra Koç-Rolü : Nil

Esra Ruşan

Meriç Aral

Efe Tuncer

Kamil Güler

Bilgi Aydoğmuş

Kimler Geldi Kimler Geçti  (3)

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ KAÇ BÖLÜM?

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi 8 bölümden oluşmaktadır.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ 2. SEZON NE ZAMAN?

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin 2. sezonunun çekimleri önümüzdeki ay başlayacak.

Kaynak: Haber Merkezi